KONST / Litografier / Färglitografi 14024183

nr 1402 4183

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 72/495. Motivet: 32x39, yttermått inklusive ram: 49x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:15:09

3/6 22:24:33 1      200 kr
7/6 19:08:51 2      Vinnande bud

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson